July 2, 2011

Strange Alien Technology Discovered On Mars by Spirit Rover in 13 photos! UFO Sighting News.Strange Alien Technology Discovered On Mars by Spirit Rover in 13 photos! UFO Sighting News.

Location of sighting: West Valley, Mars
Photos at:
http://marsrover.nasa.gov/gallery/all/spirit_p1375.html

This photo is one that was taken by Mars Spirit Rover a few years back. Last night I found an unusual structure that looks like triangle in shape. The object is metal in appearance and looks to be part of a complex mechanism crated long ago. This is the closest and highest detail example of alien technology that I have ever seen. Check the link to confirm the discovery please. 

The Rover took photos of the ground close up so if this is a alien building, the inhabitants would have to be insect size compared to us. After discovering the truth years ago that aliens are real I also realized…that anything is possible. Scott C. Waring- UFO Sightings DailyThe first 13 photos all have this alien object in it. Source Photos at:
http://marsrover.nasa.gov/gallery/all/spirit_p1375.html


☯ Please help us by reposting our posts on your site. Report a UFO at UFOreports101@yahoo.com Scott C. Waring wrote “UFO Sightings of 2006-2009” ☯

23 comments:

 1. Looks like a rock to me.

  ReplyDelete
 2. Yeah, I understand. Thanks for your honesty, but I still feel its something else. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. does marsrover have the power to lift rocks of the ground.
   On the 2 picture at the right of the object you noticed there is a rock upside down you can even see the depression on the surface and the dirt on the base of the rock.Something lift the rock was marsrover capable of doing it?

   Delete
 3. It is possible that the sun had moved causing it to reflect more so, as to what it really is I reserve judgement, but it is a rather strange shaped item.

  ReplyDelete
 4. why do people read this and cut it down? its like if you dont belive than dont bother with your comments

  ReplyDelete
  Replies
  1. It's because those comments are from 'shills', which are those working with the govt. to cover up any sign of alien technology.

   Delete
  2. I agree, the NSA and CIA frequent this site. Even NASA used my site to delete some moon structures a few years ago. They are here. Don't trust the negative comments. They are paid to confuse the public.

   Delete
 5. It's... it's... it's a piece of PIZZA!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahh Peperoni of course!!

   Delete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 8. My dear many russian satellite visited mars and many of crash so it's part of one.
  Human are more intelligent more then any Alien or species.

  ReplyDelete
  Replies
  1. With earth's politician’s at the helm, I kind of doubt your veracity, Shahid.

   Delete
 9. My dear friend it's human technology , Russian have many probes and lost , so maybe it's of the one .
  Humans are intelligent more then any alien .

  ReplyDelete
  Replies
  1. Your quite possibly right on this that it could be russian space probe pieces scattered about maybe even a few american space probe parts too.

   Im not confident regarding earth human beings intelligence levels compared to some hi intelligence level E B E's thats "Good or Bad"...

   Delete
  2. huh! how would you know that human are more intelligent than human? We dont know what alien culture is like, like there is fun too like in earth

   Delete
 10. i think is not a fake.we all should know what is going on with alliens

  ReplyDelete
 11. Ben ve arkadaşım 1997 yılı eylül ayında sabah saat 5 veya 6 civarı yürürken sol tarafımızdan bize doğru bir seyin yaklaştığını fark ediyorduk. Ona doğru baktığımızda göremiyor, başka yere doğru baktığımızda onu biraz fark edebiliyorduk. Ben bize doğru gelen karanlık bir şey olduğunu görüyordum. 2- veya 3 dakika sonra şeklini tam göremediğimiz, karanlık ve 200 metre kare çapında deniz kabuğuna benzeyen bir cisim görmeye başladık. Hiç bir ses hiç bir ışık yoktu. Fark edilmesi imkansız denecek kadar zordu. yerden 30 metre yükseklikte, ve bizden 70 metre uzakta sol tarafımızdan bir bulut gibi geçiyordu. arkamızdan gecerken, altında kırmızı ve yeşil renkli ama parlak olmayan etrafına ışık saçmayan, 3-4 metre çapında iki adet yuvarlak bölüm olduğunu gördük, cismin tam altında, ve iki ucunda bulunuyorlardı. yeşil yuvarlak bölüm bir uçta. kırmızı yuvarlak bölüm bir uçta. Asla ışık saçmayan ama görünen bir bölüm. Sonra şunları yaşadık. cismin altından ileriye yeşil renkli lazer ışıkları uzamaya başladı. ışıklar 100 metre mesafeye kadar gidiyor, 100 metre mesafeden sonra bıçakla kesilmiş gibi daha ileriye gitmiyordu. ışık sonsuza kadar gitmiyordu. sadece bir sopa gibi. bir ip gibi 100 metre kadar bir mesafeye gidiyor. oradan daha ileriye gitmiyordu.
  15-20 adet 10 santim çapında ve her biri yüz metre uzunluğunda yeşil lazer ışığı gördük. hepsi cismin altındaki aynı yeşil cam benzeri yuvarlak yüzeyden çıkıyor. aralarındaki mesafe ileriye doğru gittikçe artıyordu. cisim kendi hareket ettiği yöne doğru lazerle 100 metrelik bir mesafeyi lazer çizgileri ile böldü. sonra hiç görmediğimiz bir kırmızı lazer ışığı belirdi. o ışık kaynağı başka bir cisimden geliyormuş. yeşil ve kırmızı lazer ışıkları birleşti, ve 100 metre kare bir alanı karelere böldüler. O anda ışıkların eğildiğini görd ük. ışıklar kareli bir ışık alanı yaratmış, ve bu alan bükülmeye başlamıştı. sonra bu lazer ışıklarının karelere böldüğü alanda başka bir cisim belirmeye başladı. İkinci bir cisim çıktı ortaya. ilk gördüğümüz cismin aynısından bir tane daha oldu. Gördüğümüz ilk cisim havada saatte 1 veya 2 km lik bir hızla hareket ediyordu. ikinci cisim onun hareket ettiği yönde ve 20 metre önünde ortaya çıkmıştı. hava aydınlanıyordu. Ufukta gök yüzü mavi ve pembeye dönmüştü. Cisimler o tarafa doğru hareket ederken , ilk gördüğümüz cisim açık mavi renkli bir ışığa dönüşmeye başladı ve yükselmeye başladı. Onu görseniz bir yıldıza benziyordu. Mavi pırıltılı bir yıldız gibi hızlanmaya ve yükselmeye başladı. Onun önünde çıkan cisim bir su damlası gibi transparan görünüyordu. gök yüzünde bir su damlası var gibiydi ve biz onun arkasını gök yüzünü görebiliyor gibiydik.
  cisim daha belirgin hale geldi, gri renkli ama kenarları henüz belirginleşmemişti, atrafında sis bulutu var gibiydi, tam olarak cismin şeklini göremiyorduk. Sonra ilk cisim aydınlanmış gök yüzünde yükselip yıldız gibi sabit bir hale geldi ama hava aydınlamaya başladığı için bir daha onu göremedik. İkinci cisim ise, yerden 50 metre yüksekte ve aniden hızlanmaya başlayarak saatte 2000 km den fazla bir hızla 3-4 saniyede gözden kayboldu. Biz ışığın sonsuza kadar gitmediğini gördük, ışığın büküldüğünü gördük. etrafını aydınlatmayan yuvarlak kırmızı ve yeşik daireler gördük. ve aynı hiç ortada olmayan ikinci bir cismin ortaya çıkabildiğini gördük. İster inanın ister inanmayın. ayrıca şunu söylemek istiyorum. Dünyamızda yeterinde savaş oluyor. savaş çıkarmak için bis çok bahaneler üretiliyor. Bu kadar savaş meraklısı bir dünyada yaşıyoruz.
  eğer bu teknoloji dünyada olsaydı. simdi dünyanın bir bölümü köleler bir bölümü efendiler olarak ayrılırdı.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bu çok güzel bir UFO gibi geliyor. Paylaşım için teşekkür ederim.UFO içeri gizlemek için bulut yapılan. Neydi şehir ve ülke oldu?

   Delete
 12. in my opinion it doesnt look natural yet doesnt look odd, it is geometricly shaped almost mathematically formed. so Ill have to say on the end am sitting it cloud be ironically broken off of what ever it orginialy sharded from but you got my attention
  Sincerly Dirty b

  ReplyDelete
 13. Oi Vay! Nix Kosher English?!

  ReplyDelete
 14. Awesome !! a prehistoric pizza !!! I'm now a believer !woo-hoo!!! give me a Raamen the flying spaghetti monster left a slice of pizza so we too could eat!

  ReplyDelete